IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePią 02 Sie 2013, 17:39

Jeśli wyjeżdżasz, warto dać nam znać, że wrócisz - wdzięczni będą zarówno mistrzowie gry, jak i osoby, z którymi piszecie. Nieobecności można śmiało zgłaszać w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Feanna
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 0

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 29/07/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePią 02 Sie 2013, 17:50

Razem w Evendurem wyjeżdżamy nad morze - przynajmniej do 12 sierpnia mało prawdopodobne będzie ujrzenie nas na forum <;
Powrót do góry Go down
Evelyn
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 11

Liczba postów : 10
Data dołączenia : 01/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePią 02 Sie 2013, 19:27

Ja i Caesare-tydzień nieobecności (do 9.08)
Powrót do góry Go down
Aeris
(5) Ilbratha

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 59
Data dołączenia : 30/07/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeNie 04 Sie 2013, 20:34

Aeris do 16
Jadę na wakacje i jeśli złapie wi-fi będe zaglądać.
Powrót do góry Go down
Ateo
(5) Ilbratha

Doświadczenie : 43

Liczba postów : 56
Data dołączenia : 06/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSob 10 Sie 2013, 22:11

Od Poniedziałku do Soboty mnie nie ma, ale prawdopodobnie będzie WiFi, więc postaram się przynajmniej raz dziennie zerkać.
Powrót do góry Go down
Jan
Mistrz gry

Doświadczenie : 18

Liczba postów : 36
Data dołączenia : 09/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Gnom

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSob 24 Sie 2013, 20:43

Faelar oraz Jan zgłaszają niebytność na forum, do dnia trzeciego września najprawdopodobniej.
Powrót do góry Go down
Blizna
Mistrz gry

Doświadczenie : 23

Liczba postów : 136
Data dołączenia : 11/07/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSob 24 Sie 2013, 20:54

Nie będzie mnie od jutra (choć być może wieczorkiem uda mi się zajrzeć), a od pojutrza tj. od poniedzialku na pewno, aż do przyszłej niedzieli. Podobnie Hesper, choć ona może napisze tu jeszcze sama.
Powrót do góry Go down
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeNie 25 Sie 2013, 22:51

Od jakiegoś czasu nie ma też Rufusa, ale nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy do nas wróci. Jeśli ktokolwiek czeka na odpowiedź od niego, bardzo proszę - niech się ze mną skontaktuje.
Powrót do góry Go down
Sylva
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 12

Liczba postów : 13
Data dołączenia : 30/07/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePon 26 Sie 2013, 19:19

Zgłaszam swoja nieobecność, najprawdopodobniej do 10. września.
Powrót do góry Go down
Antor
Martwy

Doświadczenie : 11

Liczba postów : 15
Data dołączenia : 19/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Półork

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSob 31 Sie 2013, 18:13

Nie będzie mnie do środy.
Powrót do góry Go down
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePon 02 Wrz 2013, 21:20

Jutro jeszcze odpiszę, gdzie trzeba i na pmki, a potem znikam do piątku - jadę walczyć z egzaminami, a nie mam jeszcze internetu w mieszkaniu :c

Z tego co mi wiadomo, Blizna obrał podobny kierunek i też wróci jakoś pod koniec tygodnia - bardzo Was przepraszamy za absencję, to stan wyjątkowy!
Powrót do góry Go down
Hilarion
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 9

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 24/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 17:49

Z tydzień mnie może ni być lub będę się pojawiał sporadycznie. W moim wątku mnie zignorujcie (Antor i tak to robi xD). :D
Powrót do góry Go down
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 21:51

Nastaną dla nas czarne czasy...

Od jutra nie mam internetu. Nie mam jeszcze stałego podłączenia, nie wiem, kiedy będę je miała. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo.
Co gorsza, od niedzieli podobny los spotka Hesper i Lesjana... mam nadzieję, że Blizna się Wami dobrze zaopiekuje.

Będę zerkać sporadycznie. Trzymajcie się! Niestety z przyczyn niezależnych od nas wyszło tak, że nie dało się tego załatwić wcześniej.
Powrót do góry Go down
Kha'aria
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 11

Liczba postów : 13
Data dołączenia : 25/09/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Półelf

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeWto 22 Paź 2013, 15:48

Nie było mnie przez kilka ostatnich dni z przyczyn bardzo prywatnych i nie będzie jeszcze do czwartku. Proszę o cierpliwość w wątku, gdzie jest Kha'aria. Odpiszę zapewne z rana w czwartek.
Powrót do góry Go down
Larisa
(4) Upadek Ardulli

Doświadczenie : 30

Liczba postów : 36
Data dołączenia : 27/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeCzw 24 Paź 2013, 07:03

Od piątku do poniedziałku będę raczej niedostępna. Współgracze w razie problemów mogą próbować łapać mnie na GG, które im podałam.
Powrót do góry Go down
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeCzw 31 Paź 2013, 23:18

Wstecznie, ale zawsze :)

Bardzo wszystkich przepraszam za zwłokę w odpowiedziach na Wasze wiadomości, przepalił mi się zasilacz do komputera i nie miałam dostępu.
Powrót do góry Go down
Maliorien
(6) Czarna Krew

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 03/04/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePon 11 Lis 2013, 10:43

Przepraszam za nieobecność :(

Jeden długi weekend, drugi długi weekend, nauka, i to potem jakoś tak mało czasu było, wszystko nadrobię, wszystkich przeproszę osobiście, każdego osobno, tylko bawcie się ze mną dalej, więcej nie będę zamulać, obiecuję, przepraszam, przepraszam :(((
Powrót do góry Go down
Larisa
(4) Upadek Ardulli

Doświadczenie : 30

Liczba postów : 36
Data dołączenia : 27/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSro 13 Lis 2013, 10:35

Nieobecność kilkudniowa. Odpiszę, jak tylko będę mogła, przepraszam z góry, jeślibym opóźniała.
Powrót do góry Go down
Mahilá
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 12

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 17/07/2013

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePią 15 Lis 2013, 15:51

Ja również, jak Maliorien, przepraszam wstecznie, ale nie czułam się ostatnio najlepiej i stąd tak długo nie odpisywałam. Postaram się teraz robić to bardziej regularnie ;)
Powrót do góry Go down
Cailean
(4) Upadek Ardulli

Doświadczenie : 17

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 09/04/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeNie 17 Lis 2013, 17:33

Jak wszyscy, to i ja. Tyle się naczekałem na Rufusa, że nawet nie zauważyłem, że mi odpisał, a potem to jakoś tak poszło :P 

Już jestem i gdyby ktoś miał jakieś wieści, czy Rufus też jeszcze będzie, to byłbym wdzięczny za informację, bo nie wiem, czy to kontynuować, czy mam sobie poszukać innego zajęcia.
Powrót do góry Go down
Egharod
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 11

Liczba postów : 12
Data dołączenia : 28/10/2013

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePon 09 Gru 2013, 11:58

Ja (Mae i Egharod) oraz Kharia i Qog przepraszamy za nieobecność, ale z niewiadomych nam powodów, nie działała nam harfa u niej na chatce :< Ale już wróciłem i dam dziś odpisy.
Powrót do góry Go down
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSro 11 Gru 2013, 12:46

Hesper przejmuje pałeczkę! 

Drodzy, niestety będę nieobecna przez najbliższy tydzień (do ~ środy) - będę leżeć w szpitalu :( Kierujcie, proszę, wszelkie sprawy admnistracyjno- fabularne do Hesper i pozostałych mistrzów gry, ja będę do Was zaglądać i postaram się odpisywać w miarę możliwości, ale bez stałego dostępu do internetu. I w ogóle będzie ze mnie admin średniej jakości. 

Bądźcie grzeczni, to tylko tydzień!
Powrót do góry Go down
Esme
Administrator

Doświadczenie : 22

Liczba postów : 193
Data dołączenia : 14/03/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeWto 24 Gru 2013, 11:48

Już jestem! I jednak nie byłam w stanie odpisywać, wybaczcie. Jeśli zdążę w wirze świątecznych obowiązków, to jeszcze dzisiaj odpiszę, jeśli nie, na pewno to zrobię jutro. Wesołych świąt ;)
Powrót do góry Go down
Ares
(3) Kolec Chochlika

Doświadczenie : 25

Liczba postów : 34
Data dołączenia : 09/09/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Półelf

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimeSro 02 Kwi 2014, 20:23

Ja i Larisa zatrzymujemy naszą przygodę na czas bliżej nieokreślony.
Powrót do góry Go down
avatar
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 0

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 02/07/2014

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitimePon 07 Lip 2014, 15:36

Przez pewien czas będe rzadziej. Czasem wogóle. Sprawy osobiste.
Powrót do góry Go down


Nieobecności  Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności    Nieobecności  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cienie Amn :: Wprowadzenie :: Pod Pomocna Dlonia-